Main Image
Objem
motoru
125 ccm
Výkon
motocyklu
8,4 kW při 8 500 ot./min.
Pohotovostní
hmotnost
115 kg
Kategorie
ŘP
A1

O motorce Tweet 125i FL

Tweet 125i FL - Antartica White

Oblíbený model Tweet prošel výrazným faceliftem, který přidává velkou porci moderních vylepšení v čele s digitálním LCD přístrojovým panelem, kompletním LED světlením a ostře řezanou kapotáží v souladu s aktuálním designovým jazykem značky Peugeot.

Ty nejvíce ceněné prvky předchozí generace ale zůstaly zachovány. Velká 16-ti palcová kola brzdí silné a spolehlivé kotoučové brzdy se systémem SBC, nízká provozní hmotnost spolu s výkonným motorem zajišťují prvotřídní poměr výkonu a váhy, po praktické stránce tu máme 12V zásuvku, rovnou podlahu, úložný prostor pod sedadlem s možností otevření z řídítek integrovaný zadní nosič pro doplňkový kufr nebo uzamykatelnou přihrádku před koleny.

Tyto vlastnosti dělají z modelu Tweet nejlepšího společníka pro každý den. Díky velkým kolům, nízké váze, výkonnému motoru a kvalitnímu podvozku máte zaručené skvělé jízdní vlastnosti, technika je navíc léty prověřená jako téměř bezproblémová s nízkými provozními náklady a v této nové verzi máte navíc i moderní prvky s čele s LED osvětlením, LCD displejem nebo 12V zásuvkou.

Technické specifikace

Objem motoru 125 ccm
Výkon 8,4 kW při 8 500 ot./min.
Kroutící moment 10,3 Nm při 6 500 ot./min
Rozměr pneu Přední kolo: 110/70-16 Zadní kolo: 110/70-16
Pérování vpředu Hydraulická teleskopická vidlice
Pérování vzadu Nastavitelný dvojitý hydraulický tlumič
Sekundární pohon Přímý
Brzdy vpředu Kotoučová, 226 mm
Brzdy vzadu Kotoučová, 226 mm
Výška sedla 790 mm
Objem nádrže 5,5 litrů